Din dor de tine…
Pentru ca ma gandesc la tine mereu.Pentru ca mi-e dor.Groaznic de dor….As vrea sa ai sarbatori pline de lumina, sa iti fie cei dragi alaturi, sa ii privesti zambind.Stiu ca o parte din zambet va fi pentru mine, asa cum stiu ca o parte din stralucirea licarului din ochiii mei ti se datoreaza!
E bine si cald in casa mea.Miroase a brad, a cozonac.Miroase a iubire…Ai mei ma privesc duios, deseara va veni mosul si vom vedea cine a fost cuminte si cine nu.Tu insa, tu esti intr-o alta dimensiune.Tu esti, vei fi mereu, cu noi!Te vom purta in suflete mereu, ne vei lumina cu steaua ta si totul va fi asa cum trebuie….
![Share on Facebook Facebook](https://blogulirinei.ro/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://blogulirinei.ro/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Reddit reddit](https://blogulirinei.ro/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Share on Linkedin linkedin](https://blogulirinei.ro/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
ce tare e imaginea